-najnowsze realizacje polub naszą stronę- zapraszamy
 
     
 

 
 
 
 
 

 

             

                                                                 
 

 
 

 

 

 Kiedy wybrać bukiet?
Wyboru wiązanki ślubnej nie należy odkładać na ostatnią chwilę. Na spotkanie najlepiej  udać się kilka miesięcy przed ślubem. Warto więcej uwagi i czasu poświęcić aranżacji kwiatowym ślubu i wesela. Przecież wybieramy nie tylko bukiet panny młodej, ale również dekorację samochodu, wystrój kościoła i sali balowej. Wszystkie te elementy bardzo ładnie wyglądają gdy ze sobą współgrają i stanowią całość

  Bukiet a suknia panny młodej
Dobrze jest, jeśli panna młoda przyniesie np. fotografię swojej sukni i kawałek materiału, z którego jest uszyta.Można dopasować kwiaty do faktury tkaniny i aplikacji naszytych na sukni, np. perełek, haftów, koronek. Jeśli suknia jest koronkowa lub wzorzysta, warto wybrać do niej bukiet z jednego gatunku kwiatów. Do długich, gładkich spódnic pasują wiązanki wiszące o fantazyjnych kształtach. Bukiety typu „naręcze”, np. z lilii lub cali warto wybrać do sukien prostych, długich. Natomiast suknie krótkie wymagają bukietów małych i zwartych.

Przypinka
Ozdoba, którą pan młody wpina w klapę marynarki – nazywana przypinką - powinna pasować do bukietu panny młodej. Kwiaty w niej są zazwyczaj takie same jak w wiązance lub powinny przynajmniej pasować do niej kolorystycznie.Dekoracja nie powinna być zbyt duża. I co ważne – zawsze przypina się ją do lewej klapy marynarki.

 
 


powrót do strony głównej                  

 


  

 
   

 
 
Wspierane przez Hosting o12.pl